Вила Пирин Голф 18-8 е луксозна самостоятелна къща в комплекс Пирин Голф & Кънтри Клуб, намиращ се на около 10 километра от град Банско. Това е един уникален петзвезден комплекс, който ще ви осигури максимални удобства и комфорт по време на вашата почивка.
Предлага място за настаняване за 6 човека.
Къщата разполага с три спални, хол с камина и трапезария, напълно оборудвана кухня, външно барбекю и озеленен двор. На двора има място за паркиране на два автомобила.
Обектът се намира в непосредствена близост до Кънтри Клуба, където започват всички голф турнири и на 500 метра от СПА центъра на Пирин Голф & СПА хотел.
Самият СПА център и всички други удобства в голф клуба са достъпни за ползване срещу допълнително заплащане.
На територията на комплекса има различни магазини, от където можете да купувате продукти, ресторанти и много други места за свободното време.
Заповядайте!