Вила Къпиново се намира в село Къпиново, разположено на по 20 км от Велико Търново и Елена. Къщата е луксозна и напълно оборудвана с най-висок клас техника и посуда, за да направи Вашия престой незабравим.
Предлага 6+7 места за настаняване, разпределени в 3 спални помещения с 3 санитарни възела.
Първият етаж представлява едно общо помещение с три зони - кухня, трапезария и всекидневна, както и баня с тоалетна.
Кухнята е оборудвана с хладилник/фризер, вградена фурна, стъклокерамични котлони, аспиратор, микровълнова фурна, тостер, еспресо машина и цитрус преса. На Ваше разположение са всякакъв вид чаши, халби, чинии, плата, купи, тави и др. Приборите за хранене са от най-висок клас, такива каквито дори в петзвезден хотел рядко ще откриете.
Трапезарията разполага с разтегаема маса и столове за 10 души (има и 4 допълнителни стола по стаите), а камината допринася за допълнителния уют и комфорт.
Всекидневната е оборудвана с два огромни ъглови дивана (всеки от тях с функция за сън 120 х 180), удобни холни масички с табуретки, климатик и 48’’ Smart TV със сателитна телевизия и безжичен интернет. За да е пълно удоволствието от Вашия празник сме осигурили и страхотна активна тонколона с два безжични микрофона, входове за SD card, USB flash drive и Bluetooth с мощност 600W.
На втория етаж са разположени три спални и две бани с тоалетни.
Трите спални помещения са оборудвани с разкошна кожена спалня с размер 164 х 190, писалище, гардероб, кожен куфарник-ракла, климатик и 32’’ телевизор със сателитна телевизия. В две от тях има и разтегаемо канапе (120 х 180), удобно дори за двама възрастни.
Спалня 1 и Спалня 2 ползват обща баня с голяма вана. Спалня 3 е тип en-suite и е със собствена баня и тоалетна.
От втория етаж се излизана на просторна покрита тераса с прекрасна гледка към северните склонове на Стара планина и селото. Терасата разполага и с външно стълбище за по-удобен достъп до двора, където точно срещу трапезарията се намира голямо барбекю.
Село Къпиново е домакин на ежегодния Рокерски събор. То е известно и с редица забележителности като Къпиновският манастир, основан през 1272 г. и Плаковският манастир, а Къпиновският водопад е перфектно място за слънчеви бани.
Заповядайте!