Къщи за гости „Вили Москито“ се намират в село Леденик до Велико Търново, на живописния бряг на река Янтра. Само на 3 км от старата столица Вие може да се насладите на уют и спокойствие в подножието на Балкана. Невероятната комбинация от вековни дървета и величието на реката ще Ви потопи в приказна атмосфера, гаранция за приятния Ви престой.
Вила Москито 2 е двуетажна и се състои от две части - една изцяло новопостроена и една реновирана автентична селска къща.
Общата леглова база е от 17 единични легла и разтегателен диван за двама, разпределени в две двойни, три тройни стаи и една стая за 4 гости с допълнителен диван.
Всяка от стаите разполага с телевизор и интернет. Санитарните възли са общо четири на брой, по два на етаж. Отоплението е с климатици.
Къщата разполага с две механи. Голямата е с капацитет от 25 човека, а малката от 10. Кухнята е оборудвана с всички необходими за Вашето удобство електроуреди. В двора под голям навес с маси и пейки има изградено барбекю.
За летния сезон предлагаме сглобяем басейн, шезлонги и чадъри.
За любителите на спорта в процес на изграждане е летен фитнес и джакузи.
Къщата за гости се намира на един километър от центъра на село Леденик, където ще намерите различни магазини и ресторанти. Архитектурният резерват Арбанаси е само на 8 км. Наблизо са Дряновският манастир и Царевец. Местността е подходяща за разходки, риболов и конна езда.
За удобството на нашите гости предоставяме автомобили под наем на преференциални цени.
Заповядайте!
Вила Москито 1 (за 20 човека) вижте тук: Москито 1